| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| Πάχος | 53.8mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δόντια πριονιού για τρόφιμα |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B126 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Μέγεθος φραγμών μύλων | 10*14*16*38 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Τρίξιμο | D601 |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| μορφή | Flat-Shaped |
|---|---|
| Λειαντικός | Diamond& CBN |
| Ιξώδες | Καλός |
| Χρήση | Ακόνισμα |
| Τρίξιμο | 6000# |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| Διάμετρος | 30mm |
|---|---|
| LengthLL | 122,5 χιλιοστά |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B126 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Μέγεθος φραγμών μύλων | 10*23.2*16*38mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Τρίξιμο | D601 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| μέγεθος | 145*4,8*16*6mm |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | 1F1 |
| Αβραστικό | Κουβικό νιτρικό βόριο |
| Μέγεθος τριξιμάτων | Β80/100 |
| Ομόλογα | ηλεκτρολυτικός δεσμός |