| Πακέτο | Κουτί χαρτοφυλακίου |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | Όλα διαθέσιμα |
| Συγκέντρωση | 125% |
| Χρώμα | Γκρί |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Όνομα | αλέθοντας δίσκος διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 76.2*25.4*25.4*3 |
| μορφή | Κύκλος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Σκληρότητα | superhard |
| Όνομα προϊόντων | CBN τροχός άλεσης |
|---|---|
| Τρίξιμο | B140 |
| Χρήση | Λείανση |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Μορφή | Flat-shaped |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θάρρος | D126/D46 |
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Χρώμα | Χρυσός |
|---|---|
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Προδιαγραφή | Κάνετε σύμφωνα με το μέγεθος σχεδίων του u |
| Χρήση | λείανση |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Χρήση | Στίλβωση |
| Υλικό | Diamond/CBN |
| Τρίξιμο | 100/120 |
| Διάμετρος | 200mm |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*1.0*19.05*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Δεσμός | Ρητίνη |
|---|---|
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Προδιαγραφή | Κάνετε σύμφωνα με το μέγεθος σχεδίων του u |
| Εφαρμογή | Ακόνισμα το στερεού cardie |
| Σκληρότητα | Πρότυπα |
| Υλικό | Διαμάντι |
|---|---|
| Ράδιο | Ρ1.1 |
| μέγεθος | 100*2,2*15,88*3mm |
| Δύψος λεπίδας | 2.2mm |
| Διάμετρος λεπίδας | 76 χιλιοστά |