| όνομα | Υβριδικός τροχός άλεσης 14A1 |
|---|---|
| Μορφή | Επίπεδο σχήμα |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ρητίνη |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Αβραστικό | CBN |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 60*93*20 χιλ. |
| συσκευασία | Ειδικό πλαίσιο εξαγωγής |
| Αβραστικό υλικό | 1 τάξη |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα κοπής, καλή αυτοοξεία, μακρά διάρκεια ζωής |
| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
|---|---|
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πακέτο | Ένα σε κουτί χαρτιού. |
| Διάμετρος | 100 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 30mm |
| Εσωτερική τρύπα | 20 mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 3 χιλιοστά |
| Λειαντικό ύψος | 10 mm |
| CBN wheel Size | 250*14*32*10mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B80/100 |
| Ονομασία | CBN ρόδα διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 60mm |
| Λειαντικός | CBN |
| Σκληρότητα | Υψηλή |
| Χρήση | Λείανση |
| Ονομα | ηλεκτρολυτικός τροχός Barazon |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | Κουβικό νιτρικό βόριο |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 B181 B213 κ.λπ. |
| Πάχος | 1.55mm |
|---|---|
| Διάμετρος | 127 χιλιοστά |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D151 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |