| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| εργαλεία ξυλουργικής | κομμάτια τρυπανιών άνθρακα stell |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D40/45 |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ξύλινο πριονιστήριο |
| Υπερβολικό | Πέντε, έξι, οκτώ. |
| Σχεδιάγραμμα | 10/30, 9/29, 7/39.4 |
| Οικονομικά ενεργή ζωή | 5.000 μέτρα |
| Χρώμα Carten | Κίτρινος |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 254mm |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 20mm |
| cbn μέγεθος ροδών | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| τρίξιμο | B100/150 |
| Σκληρότητα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Εποχή ζωής | Μακρύ |
| Σοβαρότητα | D30/35 |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Διάμετρος | 150 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Σοβαρότητα | Β181 |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικοί cbn τροχοί άλεσης |
| Πλεονέκτημα | Έχει την επίδραση της μείωσης του βάρους |
| Όφελος | Μπορεί επίσης να μειώσει τις δαπάνες μεταφορών |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
|---|---|
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Γκρι |