| Όνομα | ηλεκτρολυτικός τροχός Barazon |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | Κουβικό νιτρικό βόριο |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 B181 B213 κ.λπ. |
| Χρώμα Carten | κίτρινο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 127mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Χρώμα Carten | κίτρινο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 152mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Όνομα | Ηλεκτρολυτικοί CBN τροχοί άλεσης |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συγκολλητικό παράγοντα | Ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 τρίξιμο |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 250mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 25.4mm |
| cbn μέγεθος ροδών | 152*19.05*32mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Τρίξιμο | B151 |
| Ηλεκτρολυτικός CBN τροχός άλεσης | 100*0.8 |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Τρίξιμο | B60 B70 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 125*4.2*11.1*4*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | 125*22.23*20 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Σοβαρότητα | B151 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*8*32*6*1.3mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | CBN |