| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικοί cbn τροχοί άλεσης |
| Πλεονέκτημα | Έχει την επίδραση της μείωσης του βάρους |
| Όφελος | Μπορεί επίσης να μειώσει τις δαπάνες μεταφορών |
| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 125 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Σοβαρότητα | D151/D64 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*5*22.22*8*3.75mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B251 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*10*31,75*8mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 254*22,7*165mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D852 D20/25 |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*20*32*10*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι D100/120 |
| Πλεονέκτημα | Γρήγορη τέμνουσα ταχύτητα, γρήγορα κομμένη, ανθεκτική, υψηλή αποδοτικότητα, γρήγορη κοπή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 150mm ηλεκτρολυτική λεπίδα πριονιών κοπής διαμαντιών μαρμάρινη, λεπίδα πριονιών διαμαντιών, κεραμικά |
| Συσκευασία | Κιβώτιο εγγράφου, εσωτερικό κιβώτιο + εξωτερικό χαρτοκιβώτιο, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, κιβώτιο χρώματο |
| Τρίξιμο | 60#80#100#300#800#2000#, 40/45#, #40 - #120, 120# |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί μικρό χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 153mm*17mm*20mm R0.15 B6070&B100120 |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Χρήση | λείανση |
| Τρίξιμο | B60/70, B100/120 |
| Χρώμα | γκρίζος |