| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 100mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| η ακονίζοντας CBN λείανση | 14F1R 150*10*32*8*5mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B80/100 |
| η ακονίζοντας CBN λείανση | 152*12.7*34.93*5mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B600 |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 175*12*50.8*4*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Ονομα | Αλέθοντας κεφάλι διαμαντιών |
|---|---|
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| χρώμα | Καστανός |
| Σκοπός | Αξονισμός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 150mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | πράσινος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 175*45*78*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Abrasive | Diamond |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*12*31,75*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | Όλα διαθέσιμα |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |