| Διάμετρος | 90 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 35mm |
| Εσωτερική τρύπα | 10 mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 10 mm |
| Λειαντικό ύψος | 3 χιλιοστά |
| όνομα | Αλέθοντας κεφάλι διαμαντιών |
|---|---|
| Τρίξιμο | 100 |
| εφαρμογή | ακονίστε |
| Χρώμα | Μπράουν |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά |
| πριονοκορδέλλα που ακονίζει CBN το μέγεθος τροχών άλεσης | 150*22.2*32mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 647.7*75*200 χιλιοστά |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D20/25 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 230*1.3*32 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B80/100 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| Μέγεθος | 100*9*20 R1.4 B50 60 |
|---|---|
| μορφή | 1Y1 |
| Λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Εφαρμογή | λείανση |
| Συσκευή | Καρτόνι |
|---|---|
| μέγεθος | 125*12*31,75*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Αβραστικό | CBN |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| cbn μέγεθος τροχών άλεσης | 152*25.4.*32mm |
|---|---|
| CBN μορφή ροδών | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |