| Κάποιος από κάτω. | Ατσάλι |
|---|---|
| Αποξεστικό | CBN |
| Χαλίκι | B151 |
| Σχέδιο | ως u requirement |
| Ανοχή | πολύτιμος |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικοί cbn τροχοί άλεσης |
| Πλεονέκτημα | Έχει την επίδραση της μείωσης του βάρους |
| Όφελος | Μπορεί επίσης να μειώσει τις δαπάνες μεταφορών |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικοί cbn τροχοί άλεσης |
| Πλεονέκτημα | Έχει την επίδραση της μείωσης του βάρους |
| Όφελος | Μπορεί επίσης να μειώσει τις δαπάνες μεταφορών |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| cbn μέγεθος ροδών | 125,18*20,3*19,05 χλστ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| Σχήμα | 14F1 |
|---|---|
| Αποξεστικό | διαμάντι |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Ρητίνη |
| Εφαρμογή | Τρίψιμο |
| Υλικό Abarasive | CBN |
| Σχήμα | 1V1 |
|---|---|
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Ηλεκτροπλάστη |
| Σκληρότητα | όπως απαιτείται |
| Χρήση | Τρίψιμο |
| cbn μέγεθος ροδών | 78 80 125mm κ.λπ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| cbn μέγεθος ροδών | 78 80 125mm κ.λπ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| Διάμετρος | Όλα τα μεγέθη είναι διαθέσιμα |
|---|---|
| Χαλίκι | Β252 |
| Τύπος ομολόγου | Ηλεκτρολυτικός |
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία | Ηλεκτρολυτικός |