| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | woodmizer 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | 127*22.23*12.7 WM9/29 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | γεωτρήσεις |
| σώμα ροδών | Χάλυβας |
| Σχήμα | 6A2 |
| Ονομασία | Μεταλλική σύνδεση διαμαντένια τρυπάνι |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικός και το νικέλιο ντυμένος |
| Πλεονέκτημα | Δημιουργεί έναν επιθετικότερο δεσμό |
| Όφελος | Εκτελεί επίσης ένα υψηλότερο ποσοστό αφαίρεσης αποθεμάτων και θα διαρκέσει για χρόνια. Σχεδιάζονται |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | WM10/30 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| Εφαρμογή | Λείανση και στίλβωση |
|---|---|
| Διάμετρος ροδών | 200mm |
| Πάχος ροδών | 1.0mm |
| Τρύπα αξόνων | 31.75 |
| Μέγεθος | 200*1.0*31.75*10 |
| Ονομασία | Ηλεκτρομεταλλωμένο διαμαντένιο φάκελο |
|---|---|
| Σοβαρότητα | Δ200/230, Δ270/325, Δ325/400 |
| Εφαρμογή | Λείανση |
| Ομόλογα | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Υλικό | Διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B301 |
| Υλικό | Διαμάντι |
|---|---|
| μέγεθος | 59.44*187.4*19.05 |
| Σχήμα | Καθαρός. |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ονομασία | Ηλεκτρολυτικό κομμάτι τρυπανιών διαμαντιών |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικοί cbn τροχοί άλεσης |
| Πλεονέκτημα | Έχει την επίδραση της μείωσης του βάρους |
| Όφελος | Μπορεί επίσης να μειώσει τις δαπάνες μεταφορών |