| Δεσμός | Συγκολλημένος |
|---|---|
| Διάμετρος | 30 |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Δυνατότητα λείανσης | Υψηλός |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| cbn ρητίνης μέγεθος ροδών | 150*1.5*32*10 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Diamond/CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | οποιοδήποτε πλέγμα που χρειάζεστε |
| Πάχος ροδών | 6.35mm |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Τρύπα αξόνων | 15,875 |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εφαρμογή | Λείανση και στίλβωση |
| ζύμη cbn τροχός Μέγεθος | 100*2,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ζύχα |
| Μέγεθος τριξιμάτων | οποιοδήποτε δίχτυ χρειάζεστε |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | γεωτρήσεις |
| σώμα ροδών | Χάλυβας |
| Σχήμα | 6A2 |
| Ονομασία | Μεταλλική σύνδεση διαμαντένια τρυπάνι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D50/60 |
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
|---|---|
| Μορφή | Τροχός άλεσης |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Τρύπα αξόνων | 31.75 |
| Σχήμα | 14F1 |
|---|---|
| Αποξεστικό | διαμάντι |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Ρητίνη |
| Εφαρμογή | Τρίψιμο |
| Υλικό Abarasive | CBN |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Δεσμός | ηλεκτρολυτικός δεσμός |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D40/50 |