| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*6*31.75*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*8*31.75*10*8mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 100 125 150 175 mm κλπ. |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| μορφή | Flat-Shaped |
| Λειαντικός | Diamond& CBN |
| Χρήση | Ακόνισμα |
| Τύπος | 1F1 |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 125*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 125*5*3*32mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Ονομασία | Δίσκος κοπής για την άλεση διαμαντιών |
|---|---|
| μέγεθος | 135 χιλιοστά |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Σκληρότητα | υψηλή |
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*32*13*5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 550mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 50 mm |