| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 145*3*22.2*2.4*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| BASEBODY | Χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Εφαρμογή | Chamfer μαξιλαριών φρένων |
| Προδιαγραφή | Accroding στο σχέδιο του u |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πορφυρό κιβώτιο χρώματος |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 125*10*31.75*6 χιλ. |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Χρώμα | Χρυσό, Ασημένιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μαρμάρινη κοπή |
| Κωδικός ΕΣ | 6804211000 |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός αποδοτικός |
| Αμπαραστικό | Διαμάντι |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
|---|---|
| Ιξώδες | Πρότυπα |
| Μέγεθος | 125*1.6*32*1.2 |
| Χρήση | Κοπή |
| Σκληρότητα | Διαμάντι Superhard |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Λειαντικός | cbn ηλεκτρολυτικό που συνδέεται |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*20*32*V30*V15 Β181 |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | CBN B181 |
| Διάμετρος | 300mm |
|---|---|
| Πάχος | 12,7 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 127 χιλιοστά |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 6mm |
| Εφαρμογή | Σκληρή και εύθραυστη επεξεργασία υλικών |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Μέγεθος | 152.4mm |
| Thinckness | 20mm |
| Τρύπα | 10mm |