| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D40/45 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D40/45 |
| μικρό τροχό Μέγεθος | 125.1*13.26*89.54mmmm |
|---|---|
| Μεγάλο μέγεθος τροχού | 163.25*22.28*31.75mm |
| Αβραστικό | Κουβικό νιτρικό βόριο ή διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Σοβαρότητα | 100/120 170/200 |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*22.2*32*2.5*2.5*10mm |
| Συγκέντρωση | C125 C100 C75 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| cbn μέγεθος ροδών | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D126 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D120/140 D325/400 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| wheel Size | 150*5*3*20mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Μέγεθος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Σχήμα | 14A1 |
| Αποξεστικό | Diamond&CBN |
| Χαλίκι | Δ320 |
| Χρήση | τρόχισμα, τρόχισμα |
| cbn μέγεθος ροδών | 100*20*20*6*4 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Diamond/CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B150 πλέγμα |