| Όνομα προϊόντων | CBN τροχός άλεσης |
|---|---|
| Τρίξιμο | B140 |
| Χρήση | Λείανση |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Μορφή | Flat-shaped |
| Εφαρμογή | Λείανση και κοπή |
|---|---|
| Υλικό | Διαμάντι |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 200*1.0*31.75*10 |
| τύπος ροδών | επίπεδη ρόδα |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 350*4*25.4*4mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D35/40 |
| Ονομασία | Ρόδα διαμαντιών |
|---|---|
| μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Σκληρότητα | υψηλή |
| Χρήση | Στρίψιμο |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 125*4.2*11.1*4*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρολυτικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κοπή |
| Διάμετρος | 100mm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πάχος | 0.8mm |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 175*45*32*10*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι D64 |
| Όνομα | ηλεκτρολυτικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
|---|---|
| Σώμα ροδών | Χάλυβας |
| Προδιαγραφή | 1A1 |
| Μέγεθος | 175*20*31.75*6*8 |
| Τρίξιμο | D120/140 |
| Όνομα | CBN ρόδα διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 76.2*25.4*25.4 |
| μορφή | Κύκλος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Σκληρότητα | superhard |