| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D125 |
| Εφαρμογή | γεωτρήσεις |
|---|---|
| Μέγεθος | 82*9,52*13,06*40 |
| Ονομασία | Ηλεκτρολυτικό κομμάτι τρυπανιών διαμαντιών |
| Σοβαρότητα | D181 |
| γωνία | 40 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 1500*6*31,75*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*8*32*6*1.8mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Διάμετρος | 100mm |
|---|---|
| Πάχος | 13 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 6mm |
| Εφαρμογή | Σκληρή και εύθραυστη επεξεργασία υλικών |
| Χρώμα κουτί | Ασπρο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 600 χιλιοστά |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 45 mm |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Μορφή | Flat-Shaped |
| Τρίξιμο | 230# |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Υλικό | Diamond/CBN + μέταλλο |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 38*52*M15 |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | διαμάντι ηλεκτρολυτικό που συνδέεται |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D30/35 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 355.6*25*12*25mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D852 D20/25 |
| Υλικό | Διαμάντι |
|---|---|
| σώμα ροδών | Χάλυβας |
| Ονομασία | Ηλεκτρολυτικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
| Σοβαρότητα | D40/45 |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |