| Τρίξιμο | D200 |
|---|---|
| Χρώμα Carten | Πορφυρός |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Διάμετρος | 6 ίντσες |
|---|---|
| Σχήμα | κυκλική |
| Αβραστικό | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ζύχα |
| Σοβαρότητα | 1200# |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 12 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Τρίξιμο | 50 |
| Χρώμα Carten | κίτρινο |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 300mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 2.7mm |
| Χρώμα Carten | κίτρινο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 127mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Χρώμα Carten | κίτρινο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 152mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Χρώμα Carten | Κίτρινος |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 254mm |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 20mm |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Μέγεθος | Όλα τα είδη τους |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | προσαρμογή |
| Τρίξιμο | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Ομόλογα | Συμπυκνωμένος |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Δυνατότητα λείανσης | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διάρκεια | 168.5 |
| Μέγεθος | 250*4*30*3 |
|---|---|
| Τρίξιμο | D60/70 |
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μορφή | 1A1R |