| Σχήμα | 1F1 |
|---|---|
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 4.5mm |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| πακέτο | Χρωματικό κουτί |
| Σώμα βάσης | χάλυβα |
| μέγεθος | 177.8*6.35*31.75*6.35mm |
| Μέγεθος τριξιμάτων | 45/50 |
| Πάχος | 15.88mm |
|---|---|
| Σώμα βάσης | Ρητίνη και μεταλλικός δεσμός |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D91 |
| Πακέτο | Συσκευασία εξαγωγής |
| Προφίλ | Λείανση υψηλής ακρίβειας |
| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
|---|---|
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πακέτο | Ένα σε κουτί χαρτιού. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
|---|---|
| Υλικό σώματος | χάλυβας |
| Μέγεθος | 5 ίντσα |
| Πάχος | 6.35mm |
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| μορφή | oblateness |
|---|---|
| Μέγεθος | 127.1*13*30 |
| Λειαντικός | CBN |
| Σκληρότητα | υλικά κραμάτων |
| Ιξώδες | 100% |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*12.7*40*3mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| cbn μέγεθος ροδών | 78 80 125mm κ.λπ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 250*30*12*5 χλστ |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρί |
| Λειαντικά | CBN |