| CBN κύκλωμα φλιτζάνι Μέγεθος | 100*30*20*5mm R1 |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 B181 B213 κ.λπ. |
| Διάμετρος | 2,5 χιλιοστά |
|---|---|
| LengthLL | 30mm |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D1200 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Τροχοί άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ρητίνη |
| Μορφή | PDX |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
|---|---|
| Χρήση | Άλυση |
| Μήτρα | χάλυβα ή κατόπιν αιτήματός σας |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D151 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | cbn ηλεκτρολυτικό που συνδέεται |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | 127*22.23*12.7 WM7/34 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | WM10/30 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | WM7/39,5 150*22,23*20mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Grits | B151 |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | WM7/39.5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Grits | B151 |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | woodmizer 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |