| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σφιχτοποίηση |
| Ράδιο | R6.35 |
| πακέτο | Χρωματικό κουτί |
| Κωδικός ΕΣ | 6804211000 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*1,0*31,755*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| Διάμετρος | 100mm |
|---|---|
| Πάχος | 30mm |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B301 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Συσκευασία | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Άλυση |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συγκέντρωση | Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 3Α1 400*20*127*10*6 D10 |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | CBN |
| Σχήμα | 11v2 |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 10 |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Πάχος | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D64 |
| Πακέτο | Συσκευασία εξαγωγής |
| Προφίλ | Ρητίνη και μεταλλικός δεσμός |
| Πάχος | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| Σώμα βάσης | Ρητίνη και μεταλλικός δεσμός |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D91 |
| Πακέτο | Συσκευασία εξαγωγής |
| Προφίλ | Λείανση υψηλής ακρίβειας |
| Πάχος | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D91 |
| Πακέτο | Συσκευασία εξαγωγής |
| Προφίλ | Ρητίνη και μεταλλικός δεσμός |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινο |
| Μέγεθος | 127mm |
| Thinckness | 20 mm |
| Τρύπα | 10 χιλιοστά |