| Υλικό | Διαμάντι + μέταλλο |
|---|---|
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Καταγωγή | Henan, Κίνα |
| Συσκευασία | Εξαγόμενη πρότυπα συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
| Λειαντικός | CBN |
| Ιξώδες | Κατάλληλος |
|---|---|
| Σκληρότητα | Όπως απαιτείται |
| μορφή | 4A2 |
| Appliacation | Ακονίστε |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτια |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 13 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 8mm |
| Εφαρμογή | Σκληρή και εύθραυστη επεξεργασία υλικών |
| Διάμετρος | 300 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 25,4 χιλιοστά |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | Β200/230 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πάχος | 1.55mm |
|---|---|
| Διάμετρος | 127 χιλιοστά |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D151 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 100*12*20*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | CBN |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγόμενου χαρτοκιβωτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σφιχτοποίηση |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| Σώμα βάσης | χάλυβα |
| μέγεθος | 124.46*20.07*19.05mm |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| μέγεθος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Σχήμα | κυκλική |
| Αβραστικό | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ζύχα |
| Σοβαρότητα | 1000# |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | CBN |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Σοβαρότητα | Β80/100 |