| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | bacho 127*22*14mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | woodmizer 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 4 5 6 8 10 inch etc |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Cubic Boron Nitride |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | B151 B181 B213 etc |
| Αβραστικό | CBN |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 60*93*20 χιλ. |
| συσκευασία | Ειδικό πλαίσιο εξαγωγής |
| Αβραστικό υλικό | 1 τάξη |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα κοπής, καλή αυτοοξεία, μακρά διάρκεια ζωής |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| μέγεθος | 152.4*8*12*35*5mm |
|---|---|
| Σχήμα | κυκλική |
| Αβραστικό | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ζύχα |
| Σοβαρότητα | 4000# |
| cbn μέγεθος τροχών άλεσης | 152*25.4.*32mm |
|---|---|
| CBN μορφή ροδών | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
| cbn μέγεθος τροχών άλεσης | 125*6.35*20mm |
|---|---|
| CBN μορφή ροδών | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
| Υλικό | CBN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κόψιμο |
| Διάμετρος | 250 χιλιοστά |
| Κωδικός ΕΣ | 6804221000 |
| Εσωτερική τρύπα | 42MM |
| Υλικό | Διαμάντι + μέταλλο |
|---|---|
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Καταγωγή | Henan, Κίνα |
| Συσκευασία | Εξαγόμενη πρότυπα συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
| Λειαντικός | CBN |