| Υλικό | CBN |
|---|---|
| Μέγεθος | 12 ιντσών |
| Διάμετρος | 305mm |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Τρίξιμο | B151 |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| BASEBODY | Χάλυβας ή ανοξείδωτο |
| κομμάτι εργασίας | χάλυβας |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
| Προδιαγραφή | όπως σχεδιάζεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σχήμα | 1V1W |
| Ιξώδες | Καλός |
| Χρήση | Άλυση |
| Χαλίκι | D30/35 |
| Προδιαγραφές | 175*12*50,8*4*2 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στρίψιμο με πριονιστήρες |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D76 |
| Υλικό του κέντρου | Αλουμίνιο |
| Κωδικός HS | 6804221000 |
|---|---|
| Πάχος | 26mm |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Προφίλ | 7/39.5 |
| Υλικό | Κουβικό νιτρικό βόριο, ατσάλινη βάση |
| Διάμετρος | 100 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 30mm |
| Εσωτερική τρύπα | 20 mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 3 χιλιοστά |
| Λειαντικό ύψος | 10 mm |
| Σχήμα | Κυπελοειδής |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | Ρητίνη |
| Μέγεθος | 100*6*16mm |
| Κεντρικό υλικό | Λαστιχένιο πλαστικό |
| Τρίξιμο | D64 |
| Σοβαρότητα | Β150 |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| πλάτος διαμαντιών | 4 χιλιοστά |
| Διάμετρος | 75 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 75*15*31.75*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |