| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | JC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σχήμα | Flat-Shaped |
| Σκληρότητα | πρότυπο |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χαλίκι | 213# |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 150*45*32*10*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN B126 |
| Διάμετρος | 125 |
|---|---|
| Χρώμα | καστανός |
| Πάχος | 10 |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Χαλίκι | D126 |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 1745*45*78*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | CBN B181 |
| Διάμετρος | 125mm |
|---|---|
| Πάχος | 12 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 10mm |
| Εφαρμογή | Σκληρή και εύθραυστη επεξεργασία υλικών |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 10 mm |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 6 χιλιοστά |
| Λειαντικό ύψος | 2mm |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
|---|---|
| λειαντικός | CBN |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Ιξώδες | Όπως απαιτείται |
| τρίξιμο | B151 |
| Διάμετρος | 150 |
|---|---|
| Εσωτερική τρύπα | 31.75 |
| Χρώμα | καστανός |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Συσκευασία | χαρτοκιβώτιο |
| πλάτος διαμαντιών | 6 |
|---|---|
| Εσωτερική τρύπα | 31.75 |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Διάμετρος | 125mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |