| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| Product name | Electroplated CBN grinding wheel |
|---|---|
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Συσκευασία | Στα χαρτοκιβώτια |
| Υλικό | steel+CBN |
| Χρήση | κοπή |
| Χρώμα | Ασήμι, χρυσός |
|---|---|
| Διάμετρος | 127 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 44.45mm |
| Σοβαρότητα | D100/120 |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Διάμετρος | 150 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Σοβαρότητα | Β181 |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Χρώμα | Ασήμι, χρυσός |
|---|---|
| Διάμετρος | 127 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 44.45mm |
| Χαλίκι | D100/120 |
| Τύπος ομολόγου | Ηλεκτρολυτικός |
| Χρώμα Carten | Πορφυρός |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εσωτερική κατεργασία τρυπών υψηλής ακρίβειας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | Προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 150 mm |
| Συγκέντρωση | 100 % |
| Χρώμα | πράσινο |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Όνομα προϊόντων | Τροχοί άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Τύπος | 4A2 |
| Εφαρμογή | λείανση |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 150mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | πράσινος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| το διαμάντι που τοποθετείται το μέγεθος δείχνει | 55*65*25mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D35 C75 |