| Όνομα | Αλέθοντας καρφίτσες διαμαντιών |
|---|---|
| Χρώμα | Καφετής |
| Σκοπός | Ακονίστε |
| Μορφή | Conica |
| Τρίξιμο | Τρίξιμο 100 |
| η ακονίζοντας CBN λείανση | 304.8*38.1*127 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Τρίξιμο | D80/100 |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | CNC μηχανή |
| Χρήση | Λείανση |
| όνομα | Υβριδικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 400*12*127*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 300*30*127*10*15mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | CBN |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
|---|---|
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*30*31,75*12*3mm |
| Συσκευή | Ειδικό πλαίσιο εξαγωγής |
| Αβραστικό υλικό | 1 τάξη |
| Χρώμα | Γκρι |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 175*12*50.8*4*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Σχήμα | κυκλική |
|---|---|
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Πράκτορας δεσμών | Ζύχα |
| Παράδοση | από σαφή |
| Πακέτο | Καρτόνι |