| Μέγεθος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Σώμα | CR12MOV |
| Εφαρμογή | καρβίδιο tunston |
| Σκληρότητα | 60HRC |
| αριθμός διαμάντι κόκκου | 107 |
| Διάμετρος | 76mm |
|---|---|
| Πάχος | 10 mm |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D35/40 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
|---|---|
| Μορφή | κύκλος |
| Σκληρότητα | Πρότυπα |
| Εφαρμογή | Αλέθοντας κράμα |
| Χρήση | λείανση |
| Μέγεθος | 203*18.4*38.1*19*3 |
|---|---|
| Μορφή | Επίπεδος κύκλος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο |
| Σκληρότητα | Πρότυπα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Ιξώδες | Καλός |
| Χρήση | λείανση |
| Τρίξιμο | D80 |
| Συσκευασία | στα χαρτοκιβώτια |
| Μέγεθος | Ø15.2*35T*8°V*6Y*75Lt |
|---|---|
| Μορφή | Επίπεδος κύκλος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο |
| Ιξώδες | Πρότυπα |
| μέγεθος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Σχήμα | Σχήμα κυκλικού τόξου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ζύχα |
| Σοβαρότητα | 1000# |
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Όνομα προϊόντων | Τροχοί άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Χρήση | Λείανση |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος | 4A2 |
| Προϊόν | τροχός άλεσης διαμαντιών ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό | bakelite |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 200 |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |