| Χρώμα κουτί | Μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 101.6mm |
| Υλικό | Ρητίνη Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 12,7 χιλιοστά |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| cbn μέγεθος ροδών | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| τρίξιμο | D100/120 |
| Μέγεθος | 200*6.35*15.875*6.35 |
|---|---|
| Μορφή | 1A1R |
| Διάμετρος ροδών | 200mm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 150*9,5*31,75*6*9,5 χλστ |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*10*31,75*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Όνομα | Ηλεκτρολυτικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
| σώμα ροδών | Ατσάλι |
| Σχήμα | 1Α1 |
| Μέγεθος | 1Α1 30*8*M8-1.25 D3035 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*13*32*2.5*5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Υαλοποιημένο |
|---|---|
| Σάλτσα | Εύκολο επίδεσμο |
| Πακέτο | Κουτί χαρτοφυλακίου |
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Κυπελοειδής |
| Σώμα βάσης | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 200 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Σοβαρότητα | D107 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |