| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 146*5*22.23*8*4.75mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B251 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 125*7*31.75*7 χιλ. |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*8*32*6*1.3mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | CBN |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*8*32*6*1.6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | CBN |
| Δάχος | 4.5mm |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Ζύχα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Χρώμα | Καστανός |
| μέγεθος | 38*30*5 |
|---|---|
| Υλικό | Διαμάντι |
| Σοβαρότητα | 325/400 |
| Τύπος τροχού | επίπεδη ρόδα |
| Πάχος ροδών | 30 χιλιοστά |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 100*10*31,75*6*4mm |
| Συγκέντρωση | C100 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| το διαμάντι που τοποθετείται το μέγεθος δείχνει | 175*25*20*8*2mm |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D151 C125 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 100*10*31,75*6 |
| Συγκέντρωση | C125 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |