| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγόμενου χαρτοκιβωτίου |
|---|---|
| Υλικό | διαμάντι, ατσάλινη βάση. |
| Μέγεθος | 100.6*34.8*20.12*3mm |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο και οξεία |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D220 |
| Σχήμα | κυκλική |
|---|---|
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Πράκτορας δεσμών | Ζύχα |
| Παράδοση | από σαφή |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Σχήμα | Τύπος δίσκου |
|---|---|
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Πράκτορας δεσμών | Ζύχα |
| Παράδοση | από σαφή |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Σχήμα | Τύπος δίσκου |
|---|---|
| Χρήση | Άλυση |
| Πράκτορας δεσμών | Ρητίνη |
| Διανομή | Από ρητή |
| Πακέτο | Κουτί χαρτοφυλακίου |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125 150 175 mm κ.λπ |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρί |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| όνομα | Αλέθοντας κεφάλι διαμαντιών |
|---|---|
| Χρώμα | Μπράουν |
| Σκοπός | ακονίστε |
| Σχήμα | Conica |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| όνομα | Αλέθοντας κεφάλι διαμαντιών |
|---|---|
| Χρώμα | Μπράουν |
| Σκοπός | ακονίστε |
| Giti | D100,120,150,180 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά |
| Τύπος | ΛΕΠΙΔΑ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Συγκολλημένος |
| Εφαρμογή | κεραμικός, γυαλί, για το τέμνον μάρμαρο, |
| Όνομα | Συγκολλώντας ρόδα διαμαντιών |
| certification | ISO9001:2015&ISOCE16949 |
| Ονομασία | CBN ρόδα διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 60mm |
| Λειαντικός | CBN |
| Σκληρότητα | Υψηλή |
| Χρήση | Λείανση |
| Όνομα προϊόντων | Τροχοί άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Τρίξιμο | D91 |
| Χρήση | Λείανση |