| Package | Carton Box |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*6*31,75*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 100*6*32*4mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Υλικό | Διαμάντι |
|---|---|
| μέγεθος | 59.44*187.4*19.05 |
| Σχήμα | Καθαρός. |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ονομασία | Ηλεκτρολυτικό κομμάτι τρυπανιών διαμαντιών |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*12*31,75*10mm |
| Συγκέντρωση | C100 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Όνομα | Επικεφαλιδωμένοι διαμαντένιοι τροχοί για το σκεύασμα |
|---|---|
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Σκληρότητα | Υψηλή |
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βασικό Υλικό | Stell |
|---|---|
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Όνομα | Ηλεκτρολυτικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
| Θάρρος | D40/45 |
| Σχήμα | στρογγυλό με αυλάκι |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 14 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 25,4 χιλιοστά |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 90*38*10*6*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*9.5*31.75*6*9.5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75 |
|---|---|
| Διάμετρος | 150 χιλιοστά |
| Χρώμα | Γκρι |
| Δάχος | 13 χιλιοστά |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |