| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 125 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Σοβαρότητα | D91 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |
| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 125 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Σοβαρότητα | D91 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |
| Διάμετρος | 125mm |
|---|---|
| Πάχος | 25 mm |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 6mm |
| Λειαντικό ύψος | 12 mm |
| Χρώμα χαρτοκιβωτίων | Πορφυρός |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 254mm |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 21mm |
| Προϊόν | Τροχός άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό | Bakelite |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 200 χλστ |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| cbn μετάλλων μέγεθος ροδών | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | cbn ηλεκτρολυτικό που συνδέεται |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 150*1.0*31.75*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 200*1.0*19.05*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*5*22.22*8*3.75mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B251 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 200*15*31.7*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |