| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 20mm |
| Εσωτερική τρύπα | 25,4 χιλιοστά |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Διάμετρος | 355 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | Προσαρμόσιμο |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D20/25 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 130*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D20/25 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| Σκληρότητα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Εποχή ζωής | Μακρύ |
| Σοβαρότητα | D30/35 |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Κωδικός ΕΣ | 6804211000 |
|---|---|
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| μέγεθος | 246.89*13.97*32*12mm |
| Μέγεθος τριξιμάτων | 45/50 |
| Εφαρμογή | Σφιχτοποίηση |
| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 100 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Σοβαρότητα | D64 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 10mm, 14mm |
| Εσωτερική τρύπα | 25,4 χιλιοστά |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Μέγεθος | Όπως απαιτείται |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Ρητίνη |
| Σκληρότητα | Όπως απαιτείται |