| Διάμετρος | 300mm |
|---|---|
| Πάχος | 8mm |
| Σώμα βάσης | ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D40/45 |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 5.68mm |
| Σώμα βάσης | ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D126 |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Όνομα | Ρόδα διαμαντιών |
|---|---|
| Χρώμα | ηλέκτρινος |
| Εφαρμογή | Ακονίστε |
| μορφή | Κύκλος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτια |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D50/60 |
| ζύμη cbn τροχός Μέγεθος | 150*1,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | οποιοδήποτε δίχτυ χρειάζεστε |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*12*32*4*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 125 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Σοβαρότητα | D151/D64 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| Πάχος | 13 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Διάμετρος αποσβεστικής ύλης | 8mm |
| Εφαρμογή | Σκληρή και εύθραυστη επεξεργασία υλικών |