| Χρώμα Carten | Πορφυρός |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέγεθος | 500mm |
| Υλικό | Διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 60mm |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*10*31,75*8mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 254*22,7*165mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D852 D20/25 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 100*6*31.75*6*1*J70 D151 |
| Συγκέντρωση | C125 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*20*32*10*6mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι D100/120 |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*27*20*6*5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Χρήση | γυαλίζω/γυαλίζω |
| Χαλίκι | 35-2000 |
| Χρώμα | Συνήθως ασημί |
| Όνομα προϊόντος | Παράλληλος τροχός λείανσης από κράμα αλουμινίου διαμαντιού |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 175*45*78*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |