| Πακέτο | Κουτί χαρτοφυλακίου |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*5*60*8*4mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρί |
| Λειαντικά | διαμάντι και CBN |
| Υλικό | Διαμάντι |
|---|---|
| Αντοχή στη διάβρωση | Ψηλά |
| Διάρκεια ζωής | Μακρύς |
| Σκληρότητα | Προσαρμοσμένος |
| Δυνατότητα λείανσης | Ψηλά |
| Διάμετρος | 125mm |
|---|---|
| Πάχος | 10 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 20 mm |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | D126 |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα |
| Σχήμα | 1Α1 |
|---|---|
| Διάμετρος | 40 χλστ |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρήση | Τρίψιμο |
| Αποξεστικό | διαμάντι |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 250mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 25.4mm |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αρχείο επάνω το κομμάτι προς κατεργασία |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Όνομα | αλέθοντας δίσκος διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Λειαντικός | Diamond& CBN |
| Χρήση | Ακόνισμα |
| Τύπος | 1A1 |
| συμπυκνωμένο μέγεθος ροδών σχεδιαγράμματος | 120*12*25*6*1.6mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D35/40 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 203*12.7*19.05mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B100 120 |
| Χρώμα κουτί | Κίτρινος |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 300mm |
| Υλικό | CBN |
| Εσωτερική τρύπα | 21mm |