| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 125*18.5*32*5*7mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 647.7*75*200 χιλιοστά |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Flat-Shaped, κυπελοειδής, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | D20/25 |
| Carten colourr | μωβ |
|---|---|
| Μέγεθος | Όλα τα είδη τους |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | προσαρμογή |
| Τρίξιμο | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Τύπος | λειαντικός δίσκος |
|---|---|
| Σχήμα | Κυπελοειδής |
| Χρώμα | Μπράουν |
| Όνομα Προϊόντος | Ρόδα ρητίνης διαμαντιών |
| Τρίξιμο | 175 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 150mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | πράσινος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Υλικό | Διαμάντι |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Εποχή ζωής | Μακρύ |
| Σκληρότητα | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα λείανσης | Υψηλή |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αρχείο επάνω το κομμάτι προς κατεργασία |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις απαιτήσεις και τα σχέδιά σας |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διάμετρος | 75mm |
|---|---|
| Τρύπα | 10 χιλιοστά |
| Υλικό | διαμάντι |
| Πάχος | 5MM |
| Τρίξιμο | D251 |
| Συσκευασία | Κουτί από χαρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος | 100 χλστ |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | πράσινος |
| Αποξεστικό | Διαμάντι |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Abrasive | Diamond |