| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικοί cbn τροχοί άλεσης |
| Πλεονέκτημα | Έχει την επίδραση της μείωσης του βάρους |
| Όφελος | Μπορεί επίσης να μειώσει τις δαπάνες μεταφορών |
| Όνομα παραγωγής | Ηλεκτρολυτική λεπίδα πριονιών διαμαντιών |
|---|---|
| Τύπος | ΛΕΠΙΔΑ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| λεπίδα mateiral | Ανοξείδωτο |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Τρίξιμο διαμαντιών | D70/80 |
| Μέγεθος | απαιτείται |
|---|---|
| μορφή | 1A1R |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Τρίξιμο | D40/45 |
| Όνομα | Ζώνη πριονιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Περικοπή |
| Χρώμα | ηλέκτρινος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Όνομα | Ζώνη πριονιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πελεκημένο μάρμαρο |
| Χρώμα | ηλέκτρινος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Πάχος | 6 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | Β80/100 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D140/170 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 350*4*25.4*4mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D35/40 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D50/60 |