| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
|---|---|
| λειαντικός | CBN |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Ιξώδες | Όπως απαιτείται |
| τρίξιμο | B151 |
| BASEBODY | Χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| Μέγεθος πλέγματος | 60/70 |
| Παραγωγή | Ηλεκτρολυτικός |
| MOQ | PC 1 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| Ονομασία | CBN ρόδα διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 60mm |
| Λειαντικός | CBN |
| Σκληρότητα | Υψηλή |
| Χρήση | Λείανση |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 145*3*22.2*2.4*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγόμενου χαρτοκιβωτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σφιχτοποίηση |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| Σώμα βάσης | χάλυβα |
| μέγεθος | 124.46*20.07*19.05mm |
| Μέγεθος | 180*10T*32*10*3 |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλοί |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Ιξώδες | Τύπος |
| Σκληρότητα | Τύπος |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | WM7/39,5 150*22,23*20mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Grits | B151 |