| Μέγεθος | 150mm*22.23mm*32mm |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Εφαρμογή | Πριόνι ζωνών |
| Τρίξιμο | B151 |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*27*20*6*5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Άλλο όνομα | Ηλεκτροπληρωμένες κεφαλές άλεσης διαμαντιών |
|---|---|
| Σκοπός | Αξονισμός |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Προδιαγραφές | Κάνετε σύμφωνα με το μέγεθος σχεδίων του u |
| Ειδικότητα | Ένδυση-αντίσταση |
| Πάχος | 53.8mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δόντια πριονιού για τρόφιμα |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B126 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Χρώμα | Ασημένιο, καφέ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 125 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Σοβαρότητα | D91 |
| Αβραστικό υλικό | Διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 125*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| wheel Size | 150*5*3*20mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*25*20*10*5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |