| Βασικό Υλικό | Stell |
|---|---|
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Όνομα | Ηλεκτρολυτικός τροχός άλεσης διαμαντιών |
| Θάρρος | D40/45 |
| Σχήμα | στρογγυλό με αυλάκι |
| Τύπος | Λειαντικός δίσκος |
|---|---|
| Μορφή | Κυπελοειδής |
| Χρώμα | Καφετής |
| Όνομα προϊόντων | Ρόδα ρητίνης διαμαντιών |
| Τρίξιμο | 175 |
| Διάμετρος | 100mm |
|---|---|
| Τρύπα | 10 χιλιοστά |
| Πάχος | 5mm |
| Χαλίκι | D251 |
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Λειαντικός | Diamond& CBN |
| Χρήση | λείανση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τρίξιμο | 80#-1000# |
| Προϊόν | Τροχός άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό | Bakelite |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 200 χλστ |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Προϊόν | τροχός άλεσης διαμαντιών ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό | bakelite |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 200 |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Χρώμα | πράσινο |
|---|---|
| Βάρος | 80KG |
| μοντέλο | MF111 |
| Τάση | 380V |
| Τύπος | Universal |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Σώμα βάσης | Χάλυβας |
|---|---|
| Σχήμα | 14F1 |
| Πακέτο | Χρωματικό κουτί |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγόμενου χαρτοκιβωτίου |