| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | woodmizer 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | bacho 127*22*14mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| Χρώμα | Ο καφετής Μαύρος |
|---|---|
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Προέλευση | Henan, Κίνα |
| Συσκευασία | Εξαγόμενη πρότυπα συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
| Λειαντικός | CBN |
| BASEBODY | Χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| Μέγεθος πλέγματος | 60/70 |
| Παραγωγή | Ηλεκτρολυτικός |
| MOQ | 5pcs |
| BASEBODY | Χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| Μέγεθος πλέγματος | 60/70 |
| Παραγωγή | Ηλεκτρολυτικός |
| MOQ | PC 1 |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σάλτσα | Καμία ανάγκη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ηλεκτρολυτικός και το νικέλιο ντυμένος |
| Πλεονέκτημα | Δημιουργεί έναν επιθετικότερο δεσμό |
| Όφελος | Εκτελεί επίσης ένα υψηλότερο ποσοστό αφαίρεσης αποθεμάτων και θα διαρκέσει για χρόνια. Σχεδιάζονται |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| μορφή | Κυπελοειδής |
| Σκληρότητα | Πρότυπα |
| Τρίξιμο | 1000 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Σώμα βάσης | χάλυβα |
|---|---|
| Προφίλ | 10/30, 9/29, 7/47 κλπ. |
| πακέτο | Χρωματικό κουτί |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγόμενου χαρτοκιβωτίου |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| μορφή | Flat-Shaped |
| Ιξώδες | Πρότυπα |
| Τρίξιμο | 1000# |
| Μήτρα | Αργίλιο |
| Διάμετρος | 150mm |
|---|---|
| μορφή | πιάτο |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ρητίνη |
| Χρώμα | Καφετής |
| Χρήση | λείανση |