| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*12*31,75*10 |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Υλικό για το βάδισμα | Stell |
|---|---|
| Τεχνολογία | Συγκόλληση κενού |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Διάμετρος | 38 χιλιοστά |
| Δάχος | 53 χιλιοστά |
| Χρώμα Carten | κίτρινο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | 127mm |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | 20 mm |
| Μέγεθος | απαιτείται |
|---|---|
| μορφή | 1A1R |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Τρίξιμο | D40/45 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| μέγεθος ροδών | 250*76.2*12*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*35*31.75*3*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| cbn μέγεθος ροδών | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| τρίξιμο | B100/150 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 100*8*31.75*7 χιλ. |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Συσκευή | Καρτόνι |
|---|---|
| μέγεθος | 125*12*31,75*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Αβραστικό | CBN |
| Υλικό | CBN, διαμάντι, διαμάντι + μέταλλο, οξείδιο αλουμινίου, Diamond/CBN + μέταλλο |
|---|---|
| όνομα | Τροχός άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης για CNC που επεξεργάζεται τα τέμνοντα εργαλεία στη μηχανή |
| Τρίξιμο | 180#-320# (D91-D46), 60/70~W3.5, 30, 40#~600#/customizable, 40#~600#/προσαρμοσμένος |
| Χρήση | ακόνισμα, στίλβωση, λείανση, που αυλακώνει, |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πορφυρό τετραγωνικό κιβώτιο χρώματος |