| Λειαντικά | Διαμάντι |
|---|---|
| BASEBODY | Χάλυβας ή ανοξείδωτο |
| μέγεθος πλέγματος διαμαντιών | #350/600, #180/220, #150/1000, #350/1000 |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Δεσμός | Ηλεκτρολυτικός |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 75mm |
| Συγκέντρωση | 100 % |
| Χρώμα | πράσινο |
| Λειαντικός | διαμάντι |
| Όνομα | αλέθοντας δίσκος διαμαντιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 76.2*25.4*25.4*3 |
| μορφή | Κύκλος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Σκληρότητα | superhard |
| Όνομα προϊόντων | συγκολλήστε τον τροχό άλεσης διαμαντιών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρώμα | Χρυσός |
| Τρίξιμο | D20/25 |
| Χρήση | λείανση |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B301 |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 500*50,8*304,8*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*10*20*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 400*50,8*127*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 100*30*31,75*12*6mm |
| Συγκέντρωση | C100 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
|---|---|
| Σκληρότητα | Υψηλή |
| Χρήση | Στρίψιμο |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D1000 |