| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | 125*19.05*20 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Τρίξιμο | B151 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | 127*22.7*12.7 |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B181 |
| πριονοκορδέλλα που ακονίζει CBN το μέγεθος τροχών άλεσης | 150*22.36*32 (Woodmizzer) |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | WM7/39.5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συγκολλητικό παράγοντα | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Grits | B151 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*10*20*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN |
| Colour | Black |
|---|---|
| Inner Hole | Customized |
| Grit | B110/120 , B170/151 |
| Bond Type | Electroplated |
| Application | For Knife Sharpening |
| BASEBODY | χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το ακόνισμα ψαλιδιού |
| Σκληρότητα | standrad |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 150*45*32*10*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Λειαντικά | CBN B126 |
| πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 1745*45*78*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | CBN B181 |
| Προδιαγραφές | 175*12*50,8*4*2 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στρίψιμο με πριονιστήρες |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D76 |
| Υλικό του κέντρου | Αλουμίνιο |