| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B251 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικός | cbn ηλεκτρολυτικό που συνδέεται |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| ηλεκτρολυτικό cbn μέγεθος ροδών | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Λειαντικός | cbn ηλεκτρολυτικό που συνδέεται |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B100/120 |
| Carten colourr | μωβ |
|---|---|
| Μέγεθος | Όλα τα είδη τους |
| Υλικό | διαμάντι |
| Εσωτερική τρύπα | προσαρμογή |
| Τρίξιμο | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Όνομα | Αλέθοντας κεφάλι διαμαντιών |
|---|---|
| μορφή | Κυλινδρικός |
| ΣΚΟΠΟΣ | Ακονίστε |
| Χρώμα | Καφετής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τεχνουργήματα οξείας πριονίδας CBN | 150*22*32 (Mill) |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Κουβικό νιτρικό βόριο |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| Τύπος | Δίσκοι κοπής |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Εφαρμογή | Κόψιμο |
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Ονομασία προϊόντος | Δίσκοι κοπής διαμαντιών από ρητίνη |
| BASEBODY | χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| ΣΤΑΘΕΡΑΣ ΜΟΡΦΉΣ | 14F1 |
| CBN χρώμα | Μαύρος καφετής |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| μέγεθος | 75*12*15,8*6*6mm |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| όνομα | Αλέθοντας κεφάλι διαμαντιών |
|---|---|
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| εφαρμογή | ακονίστε |
| Giti | 100.120.180 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |