| Όνομα προϊόντων | Κυβικός τροχός άλεσης νιτριδίων βορίου |
|---|---|
| μορφή | 1Y1 |
| Συγκολλητικό παράγοντα | Ηλεκτρολυτικός |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Όνομα | Ηλεκτρολυτικοί CBN τροχοί άλεσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 100mm |
| αριθμός τριξιμάτων | B50/60 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Δείγμα | Availalble |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | woodmizer 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | B60/70 |
| Χρήση | Λείανση |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| τρόχισμα CBN Τροχός λείανσης | WM7/39.5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Flat-Shaped, κυπελοειδής, 1A1, πιάτο, κύπελλο κ.λπ. |
| Λειαντικά τροχών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Grits | B151 |
| Μορφή | 1Y1 |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρολυτική ρόδα CBNgrinding |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| όνομα | Ηλεκτρολυτικός CBN τροχός άλεσης |
|---|---|
| Πράκτορας | CBN |
| Αριθμός τριξιμάτων | B50/60 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Δείγμα | Availalble |
| Μορφή | 1A1 |
|---|---|
| Μέγεθος | απαιτείται |
| Ιξώδες | όπως απαιτείται |
| Σκληρότητα | όπως απαιτείται |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | CBN τροχός άλεσης |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | Ηλεκτρολυτικός |
| Μέγεθος | 100*50*20*R4 B120140 |
| Ιξώδες | όπως απαιτείται |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Όνομα προϊόντων | CBN τροχός άλεσης |
|---|---|
| Συνδέοντας πράκτορας | ηλεκτρολυτικός |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Εφαρμογή | Λείανση |
| Υλικό | Χάλυβας |