| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | JC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2015,ISOCE16949 |
| Αριθμό μοντέλου | Όπως απαιτείται |
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαδικασία | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Σώμα | Χάλυβας |
| Διάμετρος | 210 |
| Διάμετρος τρυπών | 48.05 |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | woodmizer 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Πλέγμα τριξιμάτων | B151 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | JC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2015,ISOCE16949 |
| Αριθμό μοντέλου | Τύπος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | JC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2015,ISOCE16949 |
| σώμα ροδών | Χάλυβας |
|---|---|
| Ομόλογα | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Σοβαρότητα | D120/140 |
| Σχήμα | Στρογγυλοειδής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | JC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2015,ISOCE16949 |
| Διαδικασία | Επικεφαλαιοποιημένα |
|---|---|
| Σοβαρότητα | Β80/100 |
| Δάχος | 6.35mm |
| Διάμετρος | 127 |
| Σχήμα | 1A1 |
| Σχήμα | 1F1 |
|---|---|
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 4.5mm |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | CBN |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Σοβαρότητα | Β80/100 |