| cbn μέγεθος ροδών | 95*90*25,4 χιλιοστά |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B170/200 |
| Διάμετρος | 75mm |
|---|---|
| Πάχος | 52 χιλιοστά |
| Σώμα βάσης | Αλουμίνιο |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B126 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Θάρρος | Β80/100 |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*30*75*5*5mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 150*20*31.75*3*10 χιλ. |
| Συγκέντρωση | C125 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 250*34*42*6*11mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*8*32*6*2mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θάρρος | D126/D46 |
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Συνδέοντας πράκτορας | Υαλοποιημένο |
|---|---|
| Σάλτσα | Εύκολο επίδεσμο |
| Πακέτο | Χαρτοκιβώτιο |
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Κυπελοειδής |
| Σώμα βάσης | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| το διαμάντι που τοποθετείται το μέγεθος δείχνει | 125*25*31,75*13*5mm |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D91 C125 |