| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151, B181, B213 |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| BASEBODY | χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| ΣΤΑΘΕΡΑΣ ΜΟΡΦΉΣ | 14F1 |
| CBN χρώμα | Μαύρος καφετής |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B151 |
| Κάποιος από κάτω. | Ατσάλι |
|---|---|
| Αποξεστικό | CBN |
| Χαλίκι | B151 |
| Σχέδιο | ως u requirement |
| Ανοχή | πολύτιμος |
| Χρώμα | καστανός |
|---|---|
| Διάμετρος | 180mm |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Χαλίκι | Β400 |
| Τύπος ομολόγου | Ηλεκτρολυτικός |
| Διάμετρος τρύπας | 31.75 22.23 κλπ. |
|---|---|
| Υλικό | CBN |
| Διάμετρος | 122*31.2*32mm R5, Όλα τα μεγέθη είναι διαθέσιμα |
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Σχήμα | 14Α3 |
|---|---|
| Μέγεθος | 100 χλστ |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Ρητίνη |
| Σκληρότητα | Όπως απαιτείται |
| Υλικό Abarasive | CBN |
| BASEBODY | Αργίλιο |
|---|---|
| Λειαντικά | CBN |
| Εφαρμογή | στερεά λείανση καρβιδίου |
| Προδιαγραφή | Κάνετε σύμφωνα με το μέγεθος σχεδίων του u |
| Μέγεθος | 350*127*30*10 |
| Χρώμα κιβωτίων | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| cbn μέγεθος ροδών | 125*6*11.13*6mm R4 |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | CBN |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μέγεθος τριξιμάτων | B60/80 |
| Σώμα βάσης | χάλυβα |
|---|---|
| Προφίλ | 10/30, 9/29, 7/47 κλπ. |
| πακέτο | Χρωματικό κουτί |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγόμενου χαρτοκιβωτίου |